U Uranie 17, Praha 7
+420 725 719 563
petr.hedrlin@3epraha.cz

Finále bylo online

Postavte závodní auto

Finále bylo online

Letošní průběh našich STEM projektů 3E Dragster a 4×4 LR ve školách byl bohužel až drasticky ovlivněn COVIDem a zavřením škol, jak na jaře, tak zejména nyní na podzim. Oba projekty jsou zaměřené na konstrukční řešení modelu závodního auta. 3E Dragster je rychlostní speciál s elektrickým pohonem a RC ovládáním pro rovnou trať, 4×4 LR pak terénní RC čtyřkolka pro jízdu v překážkách.

Na jaře jsme ještě optimisticky předpokládali, že obě soutěže přeložíme na podzim a že vše proběhne tak jak má. Sice v pozdějším termínu, ale se všemi etapami včetně závodů. 

Bohužel skutečnost předčila i ta naše nejhorší očekávání a po sérii naprosto zmatečných rozhodnutí, která se týkala škol, zůstaly týmy bez svých základen ve školách. 

Řada týmů však ukázala, že ani tyto podmínky jim neseberou nadšení a schopnost spolupráce a dokázaly se s úkoly poprat více než na výbornou. 

Po konzultacích s manažery týmů jsme se rozhodli, že jejich nadšení a úsilí nesmí vyjít do ztracena a uspořádali jsme  finálové vyhodnocení ve virtuálních podmínkách.

záznam z virtuálního finále

záznam z vyhodnocení

Podrobnější informace najdete ZDE

Tags:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *