U Uranie 17, Praha 7
+420 725 719 563
petr.hedrlin@3epraha.cz

Marketing týmu

Postavte závodní auto

Propagace a marketing týmu

Propagace a marketingové aktivity týmu jsou stejně důležité jako návrh a konstrukce modelu nebo soutěžní jízdy. Jsou součástí celého projektu a učí tým, jak svoje nápady ukázat a představit porotě, veřejnosti a svému okolí.

Každý závodní tým musí pracovat se svoji týmovou identitou. Musí mít logo, své týmové znaky a barvy, společné vystupování. Svoji prací reprezentuje sice svůj tým, ale zároveň také i školu, modelářský klub nebo jinou organizaci, pod jejímiž „křídly“ pracuje.

Jako tým můžete oslovit a získat své partnery, kteří vám pomohou v jednotlivých etapách projektu a vy je na oplátku můžete zviditelňovat při svých aktivitách a závodech. 

Porota hodnotí, jak máte vytvořenou svoji marketingovou image, jak vymyslíte svůj „paddock“ – prezentační stánek ve finále, ve kterém můžete nejen porotě, ale i veřejnosti, ostatním týmům a návštěvníkům finále představit svůj tým a svoji práci.

Během celého projektu musíte svoji marketingovou image podporovat. Vytvoříte si své webové stránky, profily na sítích a tam všude můžete ukázat práci svého týmu. I to patří do marketingového hodnocení týmu.