U Uranie 17, Praha 7
+420 725 719 563
petr.hedrlin@3epraha.cz

Týmová identita

Postavte závodní auto

Týmová identita

Týmová identita je termín, který patří do marketingových aktivit, za které budete ve finálovém závodě hodnoceni. Pojďme se proto nyní podívat na to, za co vás, jako tým, budeme hodnotit. 

LOGO a NÁZEV TÝMU

Dva základní kameny pro identifikaci týmu. Pod názvem týmu vás budeme uvádět po celou dobu trvání soutěže, je to váš identifikátor i pro jednání s partnery a případnými sponzory. A logo je vaše grafická značka. Čím je zajímavější a zapamatovatelnější, tím lepší. 

Týmové role – v každém týmu dochází k rozdělení rolí. Jednak to ukazuje na hlavní oblasti vašich dovedností a také to určuje vaši zodpovědnost za svěřenou oblast. Je jedno jak si role pojmenujete, ale důležité je, jak je budete umět představit a jak svoji roli budou umět jednotliví členové prezentovat. 

Vzhled týmu – jednotící týmové vzhledové prvky. Oblečení, doplňky, barevné sladění týmu a jejich modelu. Se vzhledem týmu by měl být v souladu i prezentační stánek ve finále, učitelský doprovod a podporovatelé. A také webové stránky a profily na sociálních sítích. A umístění log týmových partnerů a sponzorů.

Vystupování týmu – společné vystupování nejen před finálovou porotou, ale v průběhu celého projektu. Jak působíte na webu, na sociálních sítích,  na fotografiích, které sdílíte nebo i na videu, které pro svůj tým vytvoříte.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *