U Uranie 17, Praha 7
+420 725 719 563
petr.hedrlin@3epraha.cz

3E DRAGSTER pojede finále

Postavte závodní auto

3E DRAGSTER pojede finále

Na jaře nás koronavir porazil a přerušil přípravy na finálový závod nové soutěže 3E DRAGSTER v České republice. Ale nyní už se zastavit nedáme a jedeme do cíle přes všechny překážky. STEM projekt a soutěž 3E DRAGSTER opět startuje a zve na tento ojedinělý závod v České republice ostřílené i nové týmy.  Vy, co jste se na jaře připravovali, máte šanci zúročit  svoji práci. A ti, které jaro zastavilo, mají šanci všechno připravit  a ukázat svoje nápady na finále.

Do soutěže se můžete přihlásit vyplněním přihlášky zde na webu. Potřebné informace najdete také zde, všem přihlášeným týmům zasíláme pravidelné informace e-mailovým zpravodajem, důležité informace dáváme i na facebook STEM.  Chcete-li dostávat informace, ale ještě nevíte, zda dáte dohromady tým, pošlete mně svůj e-mail, ať vás zařadíme do seznamu k rozesílce. Přihlásit se do soutěže můžete do konce září, to v pohodě stihnete všechny úkoly a přípravu vozu do finálového kola.

Důležitá změna pro organizaci finále

Finále plánujeme na přelom listopadu a prosince. Pro letošní rok dojde k organizační změně v pravidlech, která všem přihlášeným týmům zašleme a podrobně vysvětlíme. Změny se budou týkat dvou bodů:

  • finále bude jednodenní, abychom měli jistotu, že budeme moci operativně reagovat na jakékoliv změny, které mohou do té doby přijít.
  •  nebudete stavět prezentační stánek týmu, tato především marketingová aktivita bude nahrazena vaší online prezentací na webových stránkách a průběžnými marketingovými úkoly. Podrobnosti budou zaslány přihlášeným týmům.
Uvedená úprava tak umožní stihnout finále během jednoho dne, dopoledne prezentace a předání vozidla, odpoledne závody..
Věříme, že nyní na podzim nenastanou žádné dramatické okolnosti, které by konání finále narušily, ale přesto připravujeme i krizový scénář, který by nám umožnil soutěž vyhodnotit  v případě, že by došlo k podobnému omezování jako na jaře.

Sledujte naše stránky, facebook, přihlašte se do seznamu k odběru newsleteru pro týmy, zkrátka POJEĎTE s NÁMI DO CÍLE!

Tags: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *