U Uranie 17, Praha 7
+420 725 719 563
petr.hedrlin@3epraha.cz

Cesta je cíl poprvé

Postavte závodní auto

Cesta je cíl poprvé

COVIDem se zastavit nedáme a tak vyrážíme na cestu a věříme, že dojedeme do cíle. Zatím sice úplně nevíme, kdy to bude, protože situace na školách se mění každým dnem, ale věříme že dojedeme. 

Zastavit se nedáme!. I když není současná doba ve školách nic radostného, doufáme, že si dokážete najít cestu jak s námi překonat všechny překážky a dojet do letošního finále. 

Co vás čeká na podzim

Máme před sebou cca dva měsíce do plánovaného finále a my  pevně věříme, že v nějaké formě finále uskutečníme.

Prostřednictvím e-mailového zpravodaje i zde v příspěvcích vás cca v 10 denních intervalech bude čekat jeden hodnocený úkol.  Úkoly nelimitujeme, nevymáháme, jen každému týmu připisujeme body za splnění. Vzhledem k současné nejistotě vám chceme dávat návody co a jak v průběhu tohoto období dělat, abyste byli zapojeni v soutěži.

Letošním cílem není super auto, které vyhraje. Letošním cílem jsou týmy, které dovedou překonávat překážky a dovedou spolupracovat i v obtížných situacích. 

Pro školy, zájmové kroužky a další organizace je to možnost, jak nabídnout svým členům a studentům zajímavou týmovou práci, která doplní výuku a činnost nezávisle na  tom, zda probíhá prezenční nebo distanční výuka. Protože trendem dnešní doby je spolupráce na dálku a překonávání překážek. 

Finále: věříme, že se na něm všichni sejdeme. Ale kdyby bylo nejhůř, tak jsme připraveni i na variantu digitálního finále, kdy by tým zastupoval jen manažer týmu a s ostatními bychom se spojili videokonferencí. S tímto návrhem přišel strakonický tým,  jsme moc rádi, že i sami přemýšlíte, jak bychom mohli společně překonat všechny překážky, které před sebou máme.  

1. úkol pro všechny týmy

Představte svůj tým

Tradiční součástí prezentace každého týmu jsou webové stránky týmu a alespoň jeden profil na sociálních sítích. Letos bude tento úkol o to důležitější, že ve finále nebudete stavět svoje prezentační stánky a většina marketingových a prezentačních dovedností vašeho týmu musí být vidět na vašem webu, případně dalších kanálech, které využijete. Proto prvním hodnoceným úkolem jsou aktivní webové stránky, které uvádíme na našich soutěžních webových stránkách obou závodů. 

Pošlete nám odkaz na vaše webové stránky a sociální sítě.

S čím vám pomůžeme

Ve spolupráci  se  SOLIDWORKS se podařilo získat pro všechny týmy zapojené do soutěží přístup ZDARMA ke konstrukčnímu softwaru SOLIDWORKS prostřednictvím cloudové platformy 3D EXPERIENCE. Kontaktujte mně pro další informace.

I v současné situaci je na školách prezenčně dovolena praktická výuka. Domluvte se se svými učiteli, aby potřebné práce na vašem projektu byly zařazeny do této kategorie a vy pak můžete využívat potřebné zázemí. V případě potřeby mně mohou učitelé kontaktovat, abychom se domluvili na potřebných pravidlech pro vaše týmy.  

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat nebo doplnit informace? Volejte, pište, jsme připraveni vám pomoci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *