U Uranie 17, Praha 7
+420 725 719 563
petr.hedrlin@3epraha.cz

Finále bude na podzim

Postavte závodní auto

Finále bude na podzim

Do cíle soutěže až na podzim 

U obou projektů, 4×4 LR ve školách i 3E DRAGSTER  již na základě dotazníků i komunikace s managery týmů víme, že většina týmů dokázala i v omezených podmínkách alespoň nějak spolupracovat. Ale protože chceme vytvořit podmínky pro všechny stejné a přijatelné, rozhodli jsme se, i na základě komunikace s vámi, prodloužit dobu příprav a posunout finále obou soutěží na podzim.  

Aktuální vývoj

Děkujeme všem, kteří nám vyplnili dotazník, případně rovnou zavolali a informovali mně o aktuálním stavu jejich týmu. 

Na základě všech informací jsme se rozhodli, že prodloužíme dobu pro zpracování projektů a posuneme termín finále na podzim letošního roku.

Oba projekty tedy dále běží, doufáme že i týmy, které v tomto období příliš nekomunikovali, využijí tohoto prodloužení a postupně se opět zapojí do příprav. A je tak možnost přihlásit do soutěží i další týmy. 

Po celou dobu s vámi budeme komunikovat prostřednictvím našich zpravodajů a budeme rádi, když nám řeknete nebo napíšete, jak v projektu aktuálně pracujete. Průběžné úkoly budeme zadávat i nadále, i nové týmy budou mít možnost získat doplňkové body po jejich splnění.

Prodloužení projektů – podmínky

  • v projektu můžete pokračovat s přihlášenými členy týmu, můžete doplnit tým i o další nové členy
  • do projektů se mohou přihlásit i nové týmy
  • pro věk členů bude pro podzim výjimka v případě, že se jedná a aktuální maturanty, kteří budou chtít s týmem pokračovat i na podzim
  • můžete dále plnit průběžné doplňkové úkoly k projektům
  • hlavní informace budou na webových stránkách projektů
  • předpokládaný termín finále je zatím pracovně plánován na přelom listopadu/prosince 2020
  • oslovujeme aktuálně nové a další partnery, budeme vás průběžně informovat na webových stránkách soutěží a ve zpravodajích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *